2012'den beri hizmetinizdeyiz!

İ.K BABORRYLIFE CLUB

İ.K BABORRY LIFE CLUB Sağlıklı Yaşam Merkezi
İ.K Baborry Life Club Sport & Wellness, misafirlerinin yaşam standartlarını yükseltmek için kurulmuş, bu misyon çerçevesinde gerekli teknolojik altyapıya sahip bir spor ve güzellik merkezidir.
BABOR Kalitesi ile 5 Yıldır Hizmetinizdeyiz!
İ.K Baborry Life Club, hizmet verdiği 5 yıllık sürede “her zaman daha iyisi” anlayışıyla, sürekli bir değişim ve gelişim içinde olmuş, hizmet verdiği sektörlerde hep öncü bir marka olmuştur.
Dolu dolu geçen 5 yılın ardından ilk günkü heyecanımızı taşımamızın ardındaki sırımız ise; işimizi sevmemiz.

BÜTÜN AYRINTILARI SİZİN İÇİN TASARLANMIŞ BİR TESİS…
İ.K Baborry Life Club, siz değerli misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için bütün ayrıntıları en ince detayına kadar düşünülmüş ve buna göre tasarlanmış bir yaşam kompleksidir.
KALİTELİ BİR YAŞAM…
Yaşadığınız her “an”ın tadına varmak, yaşam enerjinizi yükseltmek, hayata karşı pozitif bakış açısı kazanmak ve sizi daha iyi hissettirecek; kısaca kaliteli bir yaşam için gerekli olan tüm uygulamalar İ.K Baborry Life Club’ta sizleri bekliyor.
PROFESYONEL EKİP, SON TEKNOLOJİ…
Biz İ.K Baborry Life Club olarak, başarının beşeri ve teknolojik unsurların birbiriyle uyumlu çalışmasından doğduğuna inanıyoruz. Bu yüzden teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve tesisimizde son teknoloji ürünler ile her biri alanında uzman personellerimizle hizmet veriyoruz.
Babor Ürünleri
Alman kozmetik devi Babor, Dr. Michael Babor tarafından 1956 yılında kuruldu. Yaptığı bilimsel araştırmaların sonucunda, insan doğasıyla birebir uyumlu tamamen organik malzemeler ile tasarlanan Babor ürünleri, 60 yılı askın suredır doğal, ınsan cildıne uyumlu ve etkili cilt bakım ürünleri uretmektedır.
Babor, hem kadınlar hem de erkekler için ürettiği cılt ve yuz bakım ürünlerinin yanında makyaj ürünleri, vücut bakım urunleri parfümler, güneş ürünleri dekoratif ürünler gibi genis bir urun yelpazesine sahiptir.
Almanya basta olmak üzere 50’den fazla ülkede 5000 den fazla noktada güzellik salonları, medikal güzellik merkezleri, Spa ve Thalassotherapi merkezleri ve bakım merkezlerinde Babor urunleri kullanılmaktadır.

Telefon

(0312) 284 23 84

Adres

Çukurambar Mahallesi, 1470. Sk. 2 A, 06510 Çankaya/Ankara

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi
7 am – 23 pm
Hafta Sonu
8 am – 22 pm

E-Posta

info@baborclub.com

web tasarım izmir