OKSİJEN BAKIMI

Oksiterapi, saf oksijenin cildin alt tabakasına iğne kullanmadan basınçla enjekte edilerek, uygun moleküler yapıdaki ürünlerin cilde yedirilmesi işlemidir.Oksiyen uygulama başlandığı andan itibaren, oksijen aktivatörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına ulaşır. Böylece kan dolaşımı hızlanır ve toksinlerin atılması kolaylaşır. Bu uygulama sayesinde hücre yaşlanması gecikir.

Oksiterapide önce cilt temizlenir. Cildi arındırmak için peeling uygulaması yapılır. Sonra yüz, boyun ve dekolte bölgesine oksijen uygulanır. Temizlenmiş cilt oksijeni kolaylıkla kabul eder. Anti-aging serum, masaj ve maske uygulamaları ile işlem tamamlanır. Uygulama bittiğinde cilt parlak ve canlıdır. Seans süresi yaklaşık yarım saattir. Cilt eğer yıpranmışsa 5-10 seans uygulama yeterlidir. Yaşlı ciltlerde uygulama 20 seansa kadar çıkabilir.

Oksiterapi, zihinsel bulanıklık, negatif düşünce, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıkları minimize eder, vücudu gençleştirir, kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur, cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, uykuyu düzenler, metabolizmayı hızlandırır, sinir merkezini ve sinir sistemini rahatlatır.

web tasarım izmir